אודות

ארז ז'ילינסקי רוזן ולאה רוזןCome-N-Sense הוא פרויקט חדש, בועט וחדשני מבית "ז'ילינסקי & רוזן רוקוחות בשמים" או אם תרצו, זהו הילד הרע מהבית הטוב!

הפרויקט החל מתוך הבנת חושי הרייח, והתפישה שריחות לא משקרים, הם נחקקים בזכרונות שלנו ומספרים סיפורים… סיפורים שלעיתים מממשיכים להתפתח, ויש להם מערכת יחסים מרתקת עם כל החושים!

בפרויקט זה, הבשם ארז זילינסקי רוזן שובר שגרה, עם ליין סיפורים בעלי נימה אישית.

סדרות ריחות שהם סיפורים של רגעי השראה מקוריים שמלווים אותו בחיים, והם נרקחו כיצירות בלתי מושלמות וללא עכבות.

לכל סיפור ישנה סדרת מוצרי ריחות יחודיים שנוצרו בהשראתו: בושם, קרם גוף, סבון רחצה, סבון מוצק ועוד. באופן זה המוצרים משלימים זה את זה, אל תוך סיפור הרייח שמאגד את כולם ואז הם הופכים לשלם הגדול מסך חלקיו !

בנוסף אל הפרויקט והסיפורים בעלי הנימה האישית, חוברת הסטייליסטית לאה רוזן מ – Style Freak . כאשר תפיסת עולמה והרקע העשיר שהיא מביאה איתה מעולם הסטיילינג והאופנה, מאפשרים חיבורים שפותחים את הפרויקט אל תוך הדבר הבא!

אכן היו וישנם מותגי אופנה ובתי אופנה שיש להם בשמים על שמם, אך טרם היה פרויקט ששוזר באופן כל כך ישיר והדוק את החושים השונים, לתוך עולם השראות וסיפורים משותפים.

כניסתה של לאה רוזן לתוך הפרויקט מדגישה את הקשר שבין עולם הריחות לעולם האופנה בתפיסתו הרחבה. ככזו היא מחדדת את היחסים שבין החושים (בין חושי הרייח לחושי הראייה) ופותחת עוד צוהר דרך הסיפורים, לאופני ביטוי חדשים.

הפרויקט מאפשר לקחת את כל זה אל תוך חיי היומיום שלנו ומציע לנו לתת ביטויים עצמיים חדשים בסיפורים שאנחנו מספרים – דרך מה שאנחנו "לובשים"…
בתפיסת הפרויקט נמצאים הבשמים, סבונים וכלל מוצרי הרייח השונים, יחד עם פריטי אופנה כגון בגדים, נעליים, אקססוריז ועוד, כאשר כולם הם דרכי ביטוי עצמי והשילוב ביניהם באופן מדויק ועקבי,
מאפשר להם להיות מגרש משחקים יצירתי ויחודי, לכל סיפור שאנחנו מספרים, על עצמנו ועל החיים.
בין הסיפורים תמצאו שמות מסקרנים וחלקם אף נועזים כמו :

What the Fuck, WTF-Fashionista, Nudism, Guten Morgen, Swingers, The Girl From Svoge, Alone a' Barcelon ועוד .

אתם מוזמנים לצאת איתנו להרפתקאה ולקחת חלק בפרויקט Come-N-Sense !
תוכלו לבחור את הסיפורים שמדברים אליכם, להתחבר להשראות ולקבל המלצות מקצועיות שמחברות בין סטיילינג לריחות, בין מוצרי הריח לפריטי האופנה, בין חוויות לזכרונות ובין מי שאתם למה שאתם רוצים להיות!

 בין חוויות לזכרונות ובין מי שאתם למה שאתם רוצים להיות!